[VIDEO] Serie A: Pašalić strijelac u debiju za pobjedu Atalante!

Odličan nastup za Marija.

Mario Pašalić/Foto hns-cff.hr/Drago Sopta

Prvo kolo talijanske Serie A zaključeno je utakmicom između Atalante i Frosinonea, koju su domaćini pobijedili 4:0.

Ova utakmica posebna je i po tome što je Mario Pašalić upisao svoj debi, a uz njega je i zabio gol. Nakon što je u 14. minuti Toloi uposlio Gomeza, a on zabio za 1:0, te nakon Gomezovog proigravanja Hateboera, koji je u 48. minuti povisio na 2:0, red je došao i na Pašalića. U 61. minuti Gomez je upisao drugu asistenciju, a njegovu prizemnu loptu Pašalić je poslao u mrežu za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Gomez svojim drugim golom u sudačkoj nadoknadi. Mario je napustio igru devet minuta prije kraja, dok je kod gostiju Stipe Perica igrao do 82. minute i zaradio žuti karton.