[VIDEO] Serie A: Perica s Frosinoneom poražen od Torina

Započelo je novo kolo.

Novo, osmo kolo talijanske Serie A otvoreno je utakmicom između Torina i Frosinonea, koja je otišla na stranu domaćina. Torino je pobijedio 3:2 i skočio na osmo mjesto.

Poveli su domaćini već u 20. minuti kada je Rincon prodornim udarcem zabio za prednost. Baselli je nakon odbijene lopte povisio rezultat u prvoj minuti nastavka, da bi Goldaniga i Ciano u razmaku od samo šest minuta izjednačili rezultat. Ipak, Berenguer je u 71. minuti udarcem u same rašlje donio pobjedu Torinu. Stipe Perica u igru je ušao 13 minuta prije kraja.