[VIDEO] Serie A: Perišić i Brozović poraženi od Sassuola, Ćorić nije igrao u pobjedi Rome

Naši nogometaši nisu se proslavili u utakmicama prvog kola.

Marcelo Brozović/Foto: Gettyimages

U talijanskoj Serie A jučerašnji dan bio je bogat nastupima hrvatskih nogometaša. Borna Ćorić nije igrao u Rominoj minimalnoj gostujućoj, 1:0 pobjedi protiv Torina golom Edina Džeke, dok je Lorenzo Šimić ušao u 89. minuti igre u pobjedi SPAL-a na gostovanju kod Bologne.

Cagliari je izgubio 2:0 na gostovanju kod Empolija, a za goste ni Pajač ni Bradarić nisu zaigrali. Zato je Brozović igrao do 86. minute, a Perišić je u igru ušao u 46. minuti u minimalnom, 1:0 porazu Intera kod Sassuola golom Berardija iz kaznenog udarca.