[VIDEO] Serie A: Perišić zabio i asistirao u visokoj pobjedi Intera!

Odličan nastup Ivana.

Milanski Inter na Stadio Renato Dall’Ara u trećem kolu talijanske Serie A gostovao je kod Bologne i upisao sigurnu, 3:0 pobjedu.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je igrač utakmice s učinkom od jednog gola i jedne asistencije. Poveli su Nerazzurri preko Radje Nainggolana, koji je iskoristio upošljavanje Politana u 67. minuti.

15 minuta kasnije na scenu je stupio Perišić. Prvo je u 82. minuti odličnom prizemnom loptom uposlio Candrevu, koji je povisio na 2:0, da bi samo tri minute kasnije i sam zabio gol s nekoliko metara i postavio konačnih 3:0.

Uz njega i Marcelo Brozović odigrao je cijeli susret, dok je Šime Vrsaljko u 86. minuti zamijenio D’Ambrosija.