[VIDEO] Serie A: Pjaca, Badelj i Bradarić do pobjeda, Perica, Pašalić i Rog poraženi

Polovičan uspjeh hrvatskih nogometaša koji su nastupali večeras.

Čak sedam nedjeljnih utakmica trećeg kola talijanske Serie A je iza nas, a nastupilo je šest hrvatskih nogometaša, dok su dvojica ostala na klupi.

Marko Pjaca u 64. minuti igre ušao je u susret svoje Fiorentine, koja je s minimalnih 1:0 pobijedila Udinese golom Benassija u 73. minuti.

Milan Badelj u igru je ušao u posljednjoj minuti u pobjedi svog Lazija nad Frosinoneom od također 1:0. Gol pobjede postigao je Alberto, kojeg je Milan zamijenio, dok je u redovima gostiju Stipe Perica napustio igru u 71. minuti.

U još jednom hrvatskom dvoboju vidjeli smo minimalnu pobjedu. Cagliari je s minimalnih 1:0 pobijedio Atalantu golom Barelle iz 45. minute, a Filip Bradarić za pobjedničku momčad odigrao je cijeli susret, dok Pajač nije ulazio u igru. Na strani poraženih Mario Pašalić igrao je do 72. minute. Marko Rog u igru je ušao u 71. minuti u teškom, 3:0 porazu svog Napolija na gostovanju protiv Sampdorije, a vrijedi istaknuti golijadu između Sassuola i Genoe u kojoj je domaćin pobijedio 5:3. Lorenzo Šimić nije zaigrao za SPAL u porazu od Torina 1:0.

Serie A, treće kolo:

Fiorentina 1:0 Udinese (Benassi 73.)

Atalanta 0:1 Cagliari (45. Barella)

Chievo Verona 0:0 Empoli

Lazio 1:0 Frosinone (Alberto 41.)

Sampdoria 3:0 Napoli (Defrel 11., 32., Quagliarella 75.)

Sassuolo 5:3 Genoa (Boateng 34., Lirola 38., Babacar 41., Spolli 45+2. – ag, Ferrari 62. / 27., 83. Piatek, 70. Pandev)

Torino 1:0 SPAL (N’Koulou 52.)