[VIDEO] Serie A: Pjaca s Fiorentinom srušio Pašalićevu Atalantu, Perica poražen s Frosinoneom

Polovičan uspjeh naših nogometaša u Italiji.

Odigrane su prve četiri današnje utakmice sedmog kola talijanske Serie A.

Marko Pjaca igrao je do 54. minute u 2:0 pobjedi Fiorentine nad Atalantom. Violu je u prednost doveo Veretout golom s bijele točke, da bi konačnih 2:0 postavio Biraghi u 94. minuti. Za Atalantu je Mario Pašalić odigrao cijeli susret.

Stipe Perica za svoj Frosinone igrao je do 46. minute u 1:2 porazu od Genoe, a junak gostiju bio je dvostruki strijelac Piatek. Torino je pogotkom Zaze pobijedio u gostima Chievo 1:0 i skočio na deveto mjesto.

Vrijedi spomenuti i kako je u prvoj današnjoj utakmici Bologna nakon velikog preokreta s 2:1 pobijedila Udinese, za kojega Andrija Balić zbog ozljede nije mogao igrati.