[VIDEO] Serie A: Pjaca strijelac i asistent u pobjedi Fiorentine, Brozović zabio za pobjedu Intera

Odlični nastupi hrvatskih nogometaša.

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice petog kola talijanske Serie A u kojima su odlične nastupe imali i hrvatski reprezentativci.

Marko Pjaca igrao je do 77. minute u pobjedi svoje Fiorentine nad SPAL-om 3:0. Marko je  18. minuti iskoristio pogrešku gostujućeg stopera i zabio za prednost, da bi Milenković nakon kornera Veretouta u 28. minuti povisio na 2:0. Ponovno je Pjaca bio u centru pažnje u 56. minuti kada je odličnom asistencijom proigrao Chiesu, koji je postavio konačnih 3:0.

U derbiju dana, ali i kola, milanski Inter gostovao je kod Sampdorije i pobijedio s minimalnih 1:0. Jedini gol postigao je Marcelo Brozović u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, dok je Ivan Perišić u igru ušao u 60. minuti. Nerazzurrima su poništena čak dva gola zbog videotehnologije, jedan u 43., a drugi u 89. minuti.