[VIDEO] Serie A: Ronaldov prvijenac, Mandžukiću sat vremena, Roma samo remizirala sa Chievom

Odigrane su popodnevne utakmice.

Četiri popodnevne utakmice četvrtog kola talijanske Serie A su iza nas i vidjeli smo pregršt zanimljivih rezultata.

Roma je samo remizirala sa Chievom, završilo je 2:2. Već u desetoj minuti Florenzi je centrirao, a Stephan El Shaarawy poluvolejom zabio za 1:0. 20 minuta kasnije Edin Džeko je spustio loptu za Cristantea, koji povisuje na 2:0, da bi Valter Birsa u 52. minuti uspio smanjiti na 2:1, a Stepinski osam minuta prije kraja koristi pomutnju domaće obrane i donosi bod gostima.

Genoa je s minimalnih 1:0 bila bolja od Bologne, a gol odluke postigao je Piatek nakon Criscitovog dodavanja u 69. minuti.

Mario Mandžukić igrao je do 61. minute za svoj Juventus, koji je s minimalnih 2:1 pobijedio Sassuolo. Igrač utakmice bio je Ronaldo, koji je postigao svoja prva dva gola u dresu Stare dame. U 91. minuti Babacar je uspio smanjiti rezultat, da bi Douglas Costa u dvije minute (92. i 94.) zaradio dva žuta kartona, a upravo on zamijenio je Mandžu.

Udinese je na domaćem terenu remizirao s Torinom 1:1, a Andrija Balić nije ulazio u igru.

Serie A, četvrto kolo:

Roma 2:2 Chievo Verona (El Shaarawy 10., Cristante 30. / 52. Birsa, 83. Stepinski)

Genoa 1:0 Bologna (Piatek 69.)

Juventus 2:1 Sassuolo (Ronaldo 50., 65. / 90+1. Babacar)

Udinese 1:1 Torino (De Paul 28. / 49. Meite)