[VIDEO] Serie A: Skoro šok za Mandžukića i Ronalda! U posljednjoj sekundi došli do pobjede!

Ronaldova momčad s(p)retno je došla do pobjede.

Nova sezona Serie A gotovo je započela šokantnim rezultatom. Naime, branitelji naslova gostovali su u Veroni i došli do pobjede tek u sudačkoj nadoknadi protiv Chieva 3:2.

Sve je lijepo krenulo za Juventus kada je Chiellini nakon slobodnog udarca povratnom loptom pronašao Khediru, a on zabio za 1:0 već u trećoj minuti. Međutim, Giaccherini je u 38. minuti centrirao, a Stepinski glavom izjednačio. Giaccherini je u 56. minuti iz kaznenog udarca donio i prednost domaćinu, no Staru damu prvo je autogol Banija vratio u egal, da bi Bernardeschi donio pobjedu u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Mario Mandžukić u igru je ušao u 64. minuti, dok je Ronaldo odigrao cijelu utakmicu.