[VIDEO] Serie A: SPAL pobijedio Atalantu, igrali i Lorenzo Šimić i Mario Pašalić

Naši nogometaši upisali su nastupe.

U posljednjoj utakmici četvrtog kola talijanske Serie A SPAL je s 2:0 pobijedio Atalantu i skočio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Igrač utakmice bio je Petagna, strijelac oba pogotka. Prvog je postigao nakon kombinacije iz slobodnog udarca u 50. minuti, a samo šest minuta kasnije iskoristio je Schiattarellinu loptu i odličnim golom povisio na 2:0. U dresu domaćina Lorenzo Šimić u igru je ušao četiri minute prije kraja, dok je Mario Pašalić za Atalantu igrao od 75. minute.