[VIDEO] Serie A: Srna i Bradarić igrali u porazu Cagliarija kod Parme

Drugi poraz Cagliarija u sezoni.

Peto kolo talijanske Serie A danas nam nudi tri utakmice, a već u prvoj vidjeli smo nastupe dvojice Hrvata. Darijo Srna odigrao je cijeli susret, a Filip Bradarić iz igre je izašao u 78. minuti u 2:0 porazu Cagliarija na gostovanju kod Parme.

Domaćine je u vodstvo doveo Inglese u 13. minuti nakon pogrešne komunikacije golmana Cragna i stopera Romagne, da bi već u drugoj minuti nastavka Gervinho izašao sam pred golmana gostiju i postavio konačnih 2:0.

Kasnije danas očekuju nas utakmice između Fiorentine i SPAL-a te Sampdorije i milanskog Intera.