[VIDEO] Serie A: Srna i Bradarić odigrali cijeli susret i remizirali protiv Milana, Badelj bez minutaže

Milan nije došao do pobjede.

U posljednje dvije odigrane utakmice četvrtog kola talijanske Serie A vidjeli smo svega tri pogotka, ali i veliko iznenađenje.

U dresu Lazija Milan Badelj nije ulazio u igru u pobjedi rimskog kluba od 1:0. Junak utakmice bio je Parolo, koji je u 47. minuti iskoristio centaršut i zabio za tri boda.

Darijo Srna i Filip Bradarić odigrali su svih 90 minuta u remiju Cagliarija protiv Milana 1:1. Domaćini su došli u vodstvo već u četvrtoj minuti kada je Joao Pedro iskoristio odbijeni udarac Pavolettija od stative i zabio za prednost. Ipak, Argentinac Gonzalo Higuain u 56. minuti je iskoristio bespotrebno izletavanje golmana Cragna i donio bod Rossonerima.