Pogledajte Halilovićev pogodak...

Alen Halilović/Foto: Gettyimages

Sporting Gijon je u gostima svladao Espanyol 2:1, a Alen Halilović je postigao prvijenac u Primeri. Naš reprezentativac je lijepim udarcem u desetoj minuti donio svojoj momčadi prednost odlično iskoristivši pogrešku obrane Espanyola. U 62. minuti je Caicedo pogodio za izjednačenje, no u sudačkoj nadoknadi je Mendez donio pobjedu svojoj momčadi.

Halilović je posuđen Sportingu iz Barcelone. Ovo mu je bio četvrti ovosezonski nastup, a uz jedan pogodak ima i dvije asistencije. Španjolski mediji su oduševljeni Halilovićem i bit će zanimljivo vidjeti kako će Barcelona reagirati nakon isteka posudbe.