[VIDEO] Šokantan incident u Grazu! Sucu razbijena glava, utakmica nakratko prekinuta!

Strašne scene stižu nam iz Austrije.

Prvi susret trećeg pretkola kvalifikacija za Europsku ligu između Sturma iz Graza i AEK-a Larnace obilježio je nevjerojatan incident.

U 78. minuti susreta domaći navijač pogodio je bocom u glavu pomoćnog suca. Zbog razbijene glave pružala mu se liječnička pomoć, nakon čega je susret ipak nastavljen. Kako UEFA ne tolerira nikakve ispade navijača i napade na suce, austrijski prvoligaš može očekivati tešku kaznu.

Glavni sudac utakmice, Šveđanin Mohammed Al-Hakim, odlučio je poslati momčadi u svlačionice, a nakon 40 minuta prekida susret je nastavljen. Utakmica je završila 2:0, a incident možete pogledati na videozapisu iznad od 8:40 minute.