[VIDEO] SP 2018: Australci iz kaznenog udarca izjednačili protiv Danske

Fantastičan pogodak Eriksena zasada nije dovoljan.

Novi dan na Svjetskom nogometnom prvenstvu je pred nama, a na poluvremenu utakmice skupine C između Danske i Australije rezultat je 1:1.

U petoj minuti vidjeli smo prvu priliku, no nakon kornera Mooya Leckie je glavom pucao preko gola. Samo dvije minute kasnije na drugoj strani Danci dolaze do pogotka. Odličnu loptu spustio je Jorgensen za Eriksena, a desetka Skandinavaca zabila je volejom za 1:0. Nakon dugo vremena u 22. minuti Pione Sisto pucao je ravno u Ryana, a na drugoj strani Tom Rogić glavom je pucao pored gola.

Još jednu odličnu dansku priliku imao je Henrik Dalsgaard, no glavom je pucao zamalo pored gola, da bi u 38. minuti Poulsen igrao rukom nakon kornera i udarca Leckieja, a Amerikanac Geiger nakon korištenja videotehnologije pokazao je na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Mile Jedinak i izjednačio.