NAJNOVIJE VIJESTI

[VIDEO] SP 2018: Autogolom Cioneka Senegal vodi protiv Poljske

Nakon prvog dijela Afrikanci senzacionalno vode.

Nakon što je Japan šokirao Kolumbiju i pobijedio ju 2:1, u posljednjoj utakmici prvog kola grupne faze natjecanja na Svjetskom nogometnom prvenstvu Poljska u skupini H na poluvremenu iznenađujuće gubi 1:0.

U čvrstoj i taktičkoj utakmici na prvu priliku morali smo dočekati tek 19. minutu kada Niang puca daleko pored gola, a samo minutu kasnije Zielinski je glavom pucao preko gola. Najbolji Poljak Robert Lewandowski u 23. minuti također nije pogodio okvir gola, a iz prvog udarca u okvir gola na susretu Senegal je poveo. Gueye je pucao, a Thiago Rangel Cionek skrenuo loptu u vlastitu mrežu i na odmor se otišlo s prednošću afričke momčadi.