[VIDEO] SP 2018: Autogolom nakon prekida Hrvatska vodi na poluvremenu

Hrvatska vodi nakon prvog dijela.

Hrvatska nogometna reprezentacija na poluvremenu utakmice prvog kola skupine D na Svjetskom prvenstvu u Rusiji vodi autogolom protiv Nigerije 1:0.

Iz prvih desetak minuta jedina stvar vrijedna spomena bilo je Obi Mikelovo valjanje na travnjak Luke Modrića, a prvi udarac imao je Ivan Perišić, koji je u 14. minuti pucao zamalo preko gola. Dvije minute kasnije Kramarić je pucao pored gola, a prvu nigerijsku priliku imao je Etebo u 22. minuti, no pucao je također pored gola.

Ipak, do pogotka Vatreni dolaze u 32. minuti. Nakon kornera Modrića Etebo je postigao autogol i donio prednost Hrvatskoj. Šest minuta prije odmora Rakitić je centrirao, a Kramarić glavom pogodio vanjski dio mreže i na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom Dalićeve momčadi.