[VIDEO] SP 2018: Brazil razbio Austriju u posljednjoj provjeri prije Mundijala!

Lijepa pobjeda Brazilaca.

Foto. FIFA World Cup / Facebook

Posljednju prijateljsku utakmicu prije nadolazećeg Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji odigrali su reprezentativci Brazila, koji su na Ernst Happel Stadionu s uvjerljivih 3:0 deklasirali Austriju.

Već u šestoj minuti Casemiro je zamalo načeo domaćina, da bi na drugoj strani Marko Arnautović pucao pored gola. Do vodstva Selecao dolazi u 36. minuti. Gabriel Jesus došao je do jedne odbijene lopte nakon Marcelovog udarca i iskosa zabio za 1:0, rezultat kojim se otišlo i na odmor.

Willian je otvorio nastavak udarcem pored gola, da bi Neymar iskoristio Willianovu loptu, izvozao jednog domaćeg stopera i kroz noge Lindnera povisio na 2:0.

Samo šest minuta kasnije Roberto Firmino dodao je do Philippe Coutinha, a igrač Barcelone postavio konačnih 3:0. Mogao se Firmino i sam upisati u strijelce, no u situaciji jedan na jedan Linder mu je obranio udarac osam minuta prije kraja i susret je završio 3:0.