[VIDEO] SP 2018: Domaćin Mundijala remizirao s Turskom u prijateljskoj utakmici

Nije bilo pobjednika večeras.

Jedinu današnju prijateljsku utakmicu ususret nadolazećeg Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji odigrao je upravo domaćin Mundijala, Rusija. Na CSKA Areni u Moskvi momčad izbornika Stanislava Cherchesova remizirala je protiv Lucescuove Turske 1:1.

U devetoj minuti vidjeli smo prvu priliku na susretu, no Soyuncu je glavom nakon kornera pucao zamalo pored gola. Nakon nekoliko poluprilika iz jedinog udarca u okvir na susretu domaćin je poveo. Igrala se 35. minuta kada je Alan Džagoev došao do jedne lopte u kaznenom prostoru i proigrao Samedova, koji lobom zabija za 1:0.

Ogromnu priliku imao je Kenan Karaman u 43. minuti, no pucao je ravno u Akinfeeva te se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Rusa. Ipak, iz prve prilike u nastavku Turci su izjednačili. Golman Kirintili je ispucao jednu loptu do Mallija, koji je pretrčao 15-ak metara i s ruba kaznenog prostora u sami kut zabio za 1:1. Do kraja utakmice nije bilo izglednijih prilika i susret je završio neodlučeno.