[VIDEO] SP 2018: Englezi razbijaju Panamu i osiguravaju osminu finala

Tri Lava nemaju nikakvih problema.

Na poluvremenu prve današnje utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva Engleska protiv Paname ima sigurnu prednost od 5:0.

Prvi udarac na susretu uputio je Barcenas, no njegov poluvolej otišao je preko gola. Godoy se samo minutu kasnije našao sam pred Pickfordom, no pucao je visoko preko gola, a kazna je stigla u osmoj minuti. John Stones nakon kornera Trippiera glavom je zabio za 1:0. Barcenas si je otvorio malo prostora u 16. minuti, no pucao je pored gola.

Novi pogodak vidjeli smo u 22. minuti. Escobar je srušio Lingarda u kaznenom prostoru, a Harry Kane s bijele točke povisio na 2:0.

Maguire je u 32. minuti glavom pogodio vanjski dio mreže, da bi Jesse Lingard u 36. minuti odličnim udarcem zabio za 3:0.

Nakon fenomenalne kombinacije iz slobodnog udarca u 40. minuti, Kane je glavom prenio loptu do Sterlinga, kojemu brani Penedo, no Stones glavom svojim drugim pogotkom povisuje na 4:0.

Konačan rezultat prvog dijela od 5:0 postavio je Harry Kane svojim drugim pogotkom iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi.