[VIDEO] SP 2018: Francuska iz jedinog udarca u okvir vodi protiv Urugvaja

Pogodak Varanea zasada dijeli reprezentacije.

Konačno je započela četvrtina finala Svjetskog nogometnog prvenstva, a na poluvremenu utakmice u Nižnjem Novgorodu Francuska vodi protiv Urugvaja s minimalnih 1:0 i to iz jedinog udarca u okvir gola.

Oscar Tabarez nažalost morao je započeti susret bez Edinsona Cavanija, a prvu priliku imali su Francuzi, no u 15. minuti Mbappe je glavom pogodio vanjski dio mreže. Pogba je u 19. minuti pucao visoko preko gola, a prvi udarac u okvir vrata uputio je Vecino, no bila je to laka zadaća za Llorisa u 36. minuti.

Četiri minute kasnije Bentancur je napravio prekršaj i zaradio žuti karton, a nakon slobodnog udarca Griezmann je centrirao, a Raphael Varane nadvisio Stuanija i glavom doveo Trikolore u vodstvo iz jedinog francuskog udarca u okvir gola. Ogromnu priliku za izjednačenje imao je Caceres, no Lloris je spektakularnom obranom sačuvao svoju mrežu minutu prije kraja prvog dijela.