[VIDEO] SP 2018: Iz jedinog udarca u okvir Brazil na poluvremenu vodi protiv Švicarske

Selecao igra koliko mu je potrebno.

Na poluvremenu posljednje današnje utakmice Svjetskog prvenstva u Rusiji Brazil vodi protiv Švicarske s minimalnih 1:0.

Odličan početak utakmice vidjeli smo u Rostovu. Prvo je Džemaili već u trećoj minuti krivo zahvatio loptu pa je otišla preko gola, da bi Paulinhov udarac iz 12. minute otišao zamalo pored gola. A onda, u 20. minuti Philippe Coutinho došao je do jedne odbijene lopte i s 20 metara od same stative zabio za prednost Selecaa. Do kraja prvog dijela nismo gledali pretjerano zanimljiv nogomet, a jedinu priliku imao je Thiago Silva nakon kornera u sudačkoj nadoknadi, no pucao je preko gola i na odmor se otišlo s minimalnih 1:0.