[VIDEO] SP 2018: Iznenađujući poraz Japana, velika pobjeda Perua

Odigrane su nove pripremne utakmice.

Četiri prijateljske utakmice pred nadolazeće Svjetsko nogometno prvenstvo su iza nas, a vidjeli smo zaista neočekivane rezultate.

Panama je bez pogodaka remizirala sa Sjevernom Irskom, dok je Peru, lakše od očekivanog, s 2:0 bio bolji od Škotske. Pogotke su postigli Cueva iz kaznenog udarca u 37. minuti te Jefferson Farfan nakon prizemnog centaršuta deset minuta kasnije.

Gana je u Yokohami šokirala Japance i pobijedila ih također s 2:0. Već u devetoj minuti Thomas se sjurio u kazneni prostor i doveo goste u vodstvo, da bi Boateng iz kaznenog udarca u 51. minuti postavio konačni rezultat. Minimalni poraz upisala je i Rusija. Domaćin Mundijala poražen je na Stadionu Tivoli u Innsbrucku od Austrije s minimalnih 1:0. Jedini gol djelo je Schopfa, koji je u 28. minuti iskoristio prizeman centaršut Arnautovića.