[VIDEO] SP 2018: Kramarićev prvijenac na Mundijalu anulirao fenomenalan gol Cherysheva

Dva gola vidjeli smo u prvom dijelu.

Fisht Olympic Stadium u Sočiju pruža nam odličnu atmosferu u posljednjoj utakmici četvrtine finala Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji, a trenutni rezultat između Rusije i Hrvatske je 1:1.

Prvu priliku na utakmici imao je Ante Rebić, no glavom je u sedmoj minuti pucao preko gola. U 11. minuti Mandžukić je pucao točno 16 metara pored gola, a pet minuta kasnije Rakitić je iz slobodnog udarca pucao visoko preko gola. U 28. minuti Perišić je glavom pucao pored gola, a samo tri minute kasnije domaćin je iz prve prilike poveo. Cheryshev i Dzyuba napravili su dvostruko proigravanje, a igrač Villarreala povaljao je Modrića i fenomenalnim pogotkom u praktički same rašlje doveo je Rusiju u vodstvo.

Osam minuta prije poluvremena Ignashevich je pucao pored gola, a vanjski dio mreže pogodio je Cheryshev u 39. minuti. Šest minuta prije odmora Hrvatska ipak izjednačuje. Mandžukić je povukao polukontru i centrirao, a Kramarić glavom svojim prvijencem na Mundijalu izjednačio na 1:1, što je ujedno i rezultat prvog dijela.