[VIDEO] SP 2018: Mbappe odvodi Francuze do osmine finala

Jedno poluvrijeme Trikolore dijeli do knock-out faze natjecanja.

U drugoj današnjoj utakmici skupine C na Svjetskom nogometnom prvenstvu Francuska i Peru igraju na Central Stadium u Yekaterinburg i nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:0 za Francusku.

U 11. minuti vidjeli smo prvi pokušaj, no Antoine Griezmann pogodio je vanjski dio mreže.  Tri minute kasnije nakon kornera Varane je glavom pucao pored gola, a Griezmann je u 16. minuti pucao ravno u Gallesea.

Flores je na drugoj strani imao prvu priliku, no u 24. minuti pucao je daleko pored gola, no deset minuta kasnije Trikolori su poveli. Olivier Giroud pucao je, Rodriguez promijenio smjer lopte i prevario Gallesea, a Kylian Mbappe postao najmlađi strijelac Francuske na Mundijalima i zabio za 1:0. Posljednju priliku u prvom dijelu imao je Lucas, no Gallese je obranio njegov pokušaj i na odmor se otišlo s minimalnih 1:0.