[VIDEO] SP 2018: Mina doveo Kolumbiju u vodstvo, Poljaci na pragu ispadanja!

Hoće li Poljska biti prva europska momčad, koja je ispala s Mundijala?

Posljednja utakmica 11. dana, a ujedno i drugog kruga natjecanja na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji ona je između Poljske i Kolumbije, a na poluvremenu pogotkom stopera Barcelone Kolumbija vodi 1:0.

Gledali smo jako čvrst dvoboj, čemu svjedoči podatak da je u prvih sedam minuta čak tri puta morala biti ukazivana pomoć. Do 25. minute vidjeli smo četiri poljska kornera i jedan kolumbijski, a osim nekoliko blokiranih udaraca s obje strane, u 32. minuti Aguilar se ozlijedio pa ga je morao zamijeniti Mateus Uribe.

U 35. minuti Cuadradov udarac otišao je daleko pored gola, a pet minuta kasnije iz prvog udarca na utakmici uopće, pao je pogodak. Nakon kombinacije Cuadrada i Jamesa iz kornera, vezni igrač Bayerna je centrirao, a Yerry Mina glavom zabio za prednost Kolumbijaca od 1:0.