[VIDEO] SP 2018: Ronaldov gol dijeli momčadi na poluvremenu

Portugalci imaju minimalnu prednost protiv Maroka.

Započeo je i sedmi dan na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji, a na poluvremenu utakmice skupine B Portugal protiv Maroka vodi s minimalnih 1:0.

Već u 63. sekundi Boutaib je imao priliku za Maroko, no glavom je pucao preko gola, no u četvrtoj minuti nakon kornera Ronaldo zabija za prednost Portugala, što mu je bio 85 pogodak u dresu Portugala, a čak 75 udarac na Mundijalima, čime je zasjeo na vrh ispred brazilskog Ronalda sa 74 udarca. Isti igrač u devetoj minuti pucao je pored gola, a u 11. minuti nakon kornera Benatia je pucao ravno u Patricija.

I u 23. minuti Ziyech je pucao u portugalskog golmana, a u 30. minuti nakon pada Belhande u kaznenom prostoru, američki sudac Mark Geiger nije se odlučio pokazati na bijelu točku. Šest minuta prije odmora Ronaldo je uposlio Guedesa, kojemu Munir brani priliku jedan na jedan jednom rukavicom i na odmor se otišlo s minimalnih 1:0.