[VIDEO] SP 2018: Senegalci sretno poveli, Inui izjednačio

Nema pobjednika nakon prvog dijela.

Dvije iznenađujuće reprezentacije na vrhu skupine H nakon prvog kola Svjetskog nogometnog prvenstva, Japan i Senegal, sastaju se u Yekaterinburgu, a na poluvremenu rezultat je 1:1.

Prvu priliku na susretu imao je Sabaly, no pogodio je 20. red tribina stadiona u Yekaterinburgu, no već u 11. minuti Senegalci su poveli. Sabaly je pucao, a Kawashima lošom reakcijom izbio loptu točno do Sadio Manea, koji s(p)retno zabija za vodstvo.

Unatoč pokušajima Senegalaca iz daljine, Japanci su iz prvog udarca u okvir poveli. Bilo je to u 34. minuti kada je Yuto Nagatomo prošao kroz dvojicu i dodao do Takashi Inuija, koji plasiranim udarcem izjednačuje. Imao je Niang veliku priliku za vraćanjem vodstva u 39. minuti, no pucao je ravno u Eiji Kawashimu i na odmor se otišlo s neriješenim rezultatom.