[VIDEO] SP 2018: Šok na poluvremenu! Svjetski prvaci gube od Meksikanaca

Njemačka nije krenula dobro u ovaj Mundijal.

Njemačka i Meksiko međusobnim dvobojem otvorili su skupinu F na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji. Nakon prvih 45 minuta aktualni svjetski prvaci gube od Osoriove momčadi s minimalnih 1:0.

Nijemci su napadački krenuli u susret, a već u trećoj minuti Timo Werner pucao je pored gola. Tri minute kasnije Hummels je pucao ravno u Ochou, a u devetoj minuti Layun je na drugoj strani iz slobodnog udarca pucao visoko preko gola. I Herrera je pucao u desetoj minuti, a Manuel Neuer upisao prvu obranu, prije nego je Werner iz okreta nakon odličnog centaršuta Kimmicha pucao ravno u Ochou.

Toni Kroos u 22. minuti također je pucao u meksičkog vratara, da bi Layun imao iduće dvije prilike, no oba puta nije bio precizan. Ipak, u 35. minuti nakon brze polukontre Hirving Lozano othrvao se pritiska Ozila i u bliži Neuerov kut zabio za prednost Meksika. Tri minute kasnije Toni Kroos iz slobodnog udarca pogodio je gredu pa se na odmor otišlo s prednošću Meksika.