[VIDEO] SP 2018: Subašić primio gol u prvoj minuti, Mandžukić izjednačio

Na poluvremenu rezultat je 1:1.

Hrvatska i Danska nakon prvih 45 minuta utakmice osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva u Nižnjem Novgorodu igraju 1:1.

Iz prve prave prilike već u 58. sekundi Danci su poveli. Nakon dugačkog ubacivanja rukom Delaney je uposlio Mathiasa Jorgensena, koji ispod ruke Subašića i od stative dovodi Dance u vodstvo.

Međutim, u četvrtoj minuti nakon velike pogreške danske obrane Mandžukić je izjednačio, nakon što mu se lopta spretno odbila od danske obrane. Na iduću priliku trebali smo čekati do 27. minute, no Subašić je obranio udarac Braithwaitea. Na drugoj strani dvije minute kasnije Schmeichel odličnom intervencijom brani Rakitićev udarac, a šest minuta prije odmora Lovren je pucao daleko pored gola.

U 42. minuti Christian Eriksen pogodio je gredu, a Kasper je još jednom obranio udarac Rakitića u 45. minuti pa su Vatreni na odmor ipak otišli s neodlučenim rezultatom.