[VIDEO] SP Kvalifikacije: Španjolci i Talijani do minimalnih pobjeda, eurogol Ademija za Makedoniju

Sve je odavno bilo rješeno u skupini G europskih kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiju, no utakmice posljednjeg, desetog kola, također su se morale odigrati.

Španjolska je u gostima s minimalnih 1:0 pobijedila Izrael. Jedini gol djelo je Asiera Illarramendija, koji je nakon gužve iz kornera eurogolom s preko 20 metara donio pobjedu Furiji.

I Italija je na gostovanju u Albaniji upisala minimalnu 1:0 pobjedu. Leonardo Spinazzola u 73. minuti je centrirao, a Antonio Candreva glavom zakucao loptu ispod grede za pobjedu.

Makedonija je za kraj ciklusa sa 4:0 pobijedila Lihtenštajn. U 36. minuti Alioski je izveo korner, a Musliu glavom zabio za 1:0. Svega dvije minute kasnije Trajkovski je nakon odlične akcije nakon Pandevovog upošljavanja povisio na 2:0. Trajkovski je upisao i asistenciju u 66. minuti, a Bardi je poluvolejom povisio na 3:0, prije nego je Arijan Ademi nakon soloprodora postavio konačnih 4:0.