[VIDEO] SP Kvalifikacije: Španjolska i Italija upisali očekivane pobjede

Europske kvalifikacije za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiju u punom su jeku, a odigrane su utakmice osmog kola skupine F u kojima smo vidjeli očekivane pobjede favorita.

Pogodak Ciro Immobilea bio je dovoljan da Italija upiše sva tri boda protiv Izraela. Antonio Candreva centrirao je s desne strane, a Immobile glavom donio pobjedu Talijanima.

Španjolska je očekivano s 8:0 deklasirala Lihtenštajn. U strijelce su se upisivali Sergio Ramos, Alvaro Morata dva puta, Isco, David Silva, Iago Aspas dva puta i Gerard Deulofeu, a sve pogotke Furije pogledajte na slijedećem linku.

Albanci su remizirali u Makedoniji 1:1 i tako otpali iz šansi za play-off. Gol vrijedan vodstva postigao je Odise Roshi, koji je u 53. minuti iskoristio centaršut Armanda Sadikua. Međutim, konačnih 1:1 postavio je Trajkovski iz kaznenog udarca 12 minuta prije kraja.

Europske kvalifikacije za SP 2018., osmo kolo, skupina F:

Italija 1:0 Izrael (Immobile 53.)

Lihtenštajn 0:8 Španjolska (3. Ramos, 15., 54. Morata, 16. Isco, 39. Silva, 51., 63. Aspas, 89. Deulofeu)

Makedonija 1:1 Albanija (Trajkovski 78. – 11m / 53. Roshi)