[VIDEO] SP Kvalifikacije (Ž): Kostarika i Kanada deklasirale protivnice u skupini B

Otvorena je i skupina B.

Sjevernoameričke kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo u Francuskoj 2019. godine nastavljene su utakmicama u skupini B u kojima smo vidjeli dvije sigurne pobjede favorita.

Kostarika je deklasirala Kubu sa čak 8:0, a nakon prvog dijela rezultat je već bio 6:0. Herrera i Sanchez zabile su po gol, dok su dva gola postigle Chinchilla i Cruz. U nastavku utakmice Barrantes je također zabila dva gola za uvjerljivu pobjedu.

Nešto neizvjesniju utakmicu gledali smo u dvoboju Kanade i Jamajke, koju su Kanađanke pobijedile sa 2:0. Oba gola postigla je Prince, prvog nakon pogreške stopera Jamajke u 33. minuti, a drugog deset minuta prije kraja nakon odličnog soloprodora.

SP, kvalifikacije, žene, prvo kolo:

Skupina B

Kostarika 8:0 Kuba (Herrera 4., Chinchilla 5., 45+1., Sanchez 19., Cruz 33., 38., Barrantes 82., 90+2. – 11m)

Kanada 2:0 Jamajka (Prince 33., 80.)