Premijerni gol Stipe Perice u Udineseu...

Nogometaši Udinesea pobijedili su Atalantu u četvrtom kolu talijanskoga Kupa rezultatom 3:1, a na listu strijelaca konačno se upisao i hrvatski napadač Stipe Perica.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Antonio Di Natale, a Perica je zabio za vodstvo svoje momčadi od 2:1. Prvi je to pogodak Chelseajeva 20-godišnjaka ove sezone, a postigao ga je glavom poslije ubačaja Alija Adnana s lijeve strane.

Najveće iznenađenje kreirao je trećeligaš Alessandrija, koji je na gostovanju slavio protiv Palerma s 3:2 te ih tako eliminirao iz Kupa. Mato Jajalo nije nastupio u redovima domaćih, dok je za goste svih 90 minuta odigrao 24-godišnji branič Vedran Celjak.

Posljednjeplasirana momčad Serie A Verona uz mnogo problema bila je bolja od trećeligaša Pavije, a jedini pogodak djelo je Claudia Wincka u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U osmini finala sastat će se Lazio i Udinese, Inter i Sassuolo ili Cagliari, Napoli i Verona, Roma i Spezia, Genoa i Alessandria, Sampdoria i Milan, Fiorentina i Carpi ili Vicenza te Juventus i Torino.