[VIDEO] Superkup Francuske: PSG deklasirao Monaco za prvi naslov ove sezone

Parižani su bili uvjerljivi.

Na kineskom Shenzen Universiade Sports Centre odigran je francuski Superkup između Paris Saint-Germaina i Monaca, a Parižani su upisali uvjerljivu, 4:0 pobjedu.

Kneževi su mogli povesti u 14. minuti, no Tielemansov pokušaj branič je izbio sa gol-linije. Minutu kasnije Benaglio je upisao prvu obranu nakon pokušaja Di Marije, no ništa nije mogao napraviti u 33. minuti kada Argentinac odlično izvodi slobodni udarac i zabija za 1:0.

Samo sedam minuta kasnije već je 2:0. Nsoki je s lijeve strane prizemno centrirao, a Nkunku zabio za povećanje prednosti.

Nsoki je bio asistent i u 67. minuti. Tada je prošao po lijevoj strani i povratnom loptom pronašao Weaha, koji zabija svoj prvijenac u službenoj utakmici i povisuje na 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Angel Di Maria svojim drugim pogotkom nakon dodavanja Rabiota u drugoj minuti sudačke nadoknade. Vrijedi spomenuti kako je Neymar u igru ušao u 76. minuti, dok se Kylian Mbappe nije našao ni na klupi.