[VIDEO] Superliga: Erceg zabio i asistirao, Delač branio cijelu utakmicu i obranio kazneni udarac

Hrvatski nogometaši imali su dobar početak danskog prvenstva.

Dansko prvenstvo jučer je započelo utakmicama prvog kola, u kojima je Brondby upisao 2:0 pobjedu kod Randersa, a Kopenhagen iznenađujuće s 2:1 poražen od Horsensa.

Ante Erceg tako se od prve službene utakmice počeo otplaćivati Brondbyju. Naime, u svom službenom debiju odigrao je fantastičnu utakmicu i sudjelovao u oba pogotka. Prvog je zabio u 30. minuti, da bi za drugi asistirao Wilczeku u 63. minuti te odigrao svih 90 minuta.

U drugoj utakmici golman Matej Delač također je branio cijelu utakmicu za Horsens, a u 90. minuti skrivio je kazneni udarac i zaradio žuti karton. No, ubrzo se iskupio obranivši Fischerov udarac s bijele točke pa je spasio tri boda svoje momčadi.