[VIDEO] Tudor ruši sve pred sobom! Novu pobjedu upisao u posljednjoj minuti

Tudorov Galatasaray neporažen je u svih sedam dosadašnjih kola turske Superlige i drži prvu poziciju.

Splitski strateg Igor Tudor nastavlja s odličnim rezultatima u Turskom prvenstvu. Njegov Galatasaray je na domaćem terenu svladao Karabukspor, inače bivši Tudorov klub, rezultatom 3:2.

Stadion je eruptirao nakon što je kod rezultata 2:2 u 91. minuti mrežu gostiju zatresao Brazilac Maicon na asistenciju Alžirca Sofianea Feghoulija.

Galatasaray je već nakon 22. minute susreta imao prednost od dva pogotka prednosti, a autori pogodaka bili su Feghouli i Maicon. Ipak, Yatabare u 27. minuti smanjuje na minimalnu prednost domaćina, a za potpuni preokret pobrinuo se Ukrajinac Yevhen Seleznjov u 84. minuti pogotkom iz kaznenog udarca.

Bez obzira na to, Karabukspor je dočekao isti scenarij koji je u četvrtak uništio Rijekine snove na San Siru. Turk Telekom Arena je eruptirala, a Tudor počeo slaviti pet bodova prednosti nad Kayserisporom i šest ispred Bešiktaša i Goztepea koji imaju utakmicu manje.