[VIDEO] US Open: Borna Ćorić nakon velike drame izbacio jednog od favorita!

Borna Ćorić uspješno je preskočio još jednu prepreku na US Openu. U drugom kolu nakon točno tri sata i 30 minuta igre pobijedio je šestog igrača svijeta, Nijemca Alexander Zverev Juniora nakon preokreta s 3:6, 7:5, 7:6 i 7:6 te zakazao susret trećeg kola s Kevinom Andersonom iz Južnoafričke Republike.

Prvi set odlučio je jedan oduzeti servis Zvereva pri rezultatu 3:2, kojeg je Nijemac potvrdio osvajanjem seta sa 6:3. I drugi set odlučio je jedan break, a ovaj put naš tenisač ga je napravio u najboljem mogućem trenutku, pri rezultatu 6:5 i drugom set loptom izjednačio na 1-1.

Presliku drugog seta vidjeli smo i u trećem, no ovaj put nijedan tenisač nije dozvolio break i ušlo se u trinaestu igru, koju je Borna osvojio s uvjerljivih 7-1. Ni u četvrtom setu nije bilo oduzetih servisa i ponovno smo gledali tie break, kojega je ponovno dobio Borna, ovaj put rezultatom 7-4 te prošao dalje.

Tako je 20-godišnjak izbacio jednog od velikih favorita, a iako je u karijeri pobjeđivao i Murraya i Nadala, Borna nikad nije uspio proći dalje od trećeg kola. Zato s nestrpljenjem očekujemo njegov idući meč protiv Andersona, da vidimo hoće li Borna uspjeti razbiti to prokletstvo trećeg kola.