[VIDEO] Veliko slavlje u svlačionici davljenika! Nije se spavalo dugo u noć

Nogometaši Rudeša u subotu navečer šokirali su Hajduk, ali i same sebe sudeći po slavlju u svlačionici.

Posljednji sastav prvenstva nanio je neočekivani poraz nogometašima Hajduka. Nakon prvog poluvremena koje su Bili završili s vodstvom od 2:0, nitko nije očekivao kako Rudeš može nadoknaditi prednost domaćih, no ne samo da su nadoknadili prednost, već su i pobijedili momčad Joana Carilla.

U 61. minuti za smanjenje vodstva zabio je Entrena, osam minuta kasnije za poravnanje pogađa bivši igrač Hajduka Budimir, a Španjolac Entrena pogađa za veliko slavlje momčadi iz zagrebačkog predgrađa u 88. minuti.

Nakon utakmice domaći navijači ispratili su goste ovacijama, a zasluženo slavlje Rudeša nastavilo se u svlačionici.