[VIDEO] Vrući remi u torinskom derbiju, Mihajlović krenuo u obračun sa sucem

Juventus i Torino su odigrali vatrenu utakmicu u 35. kolu talijanske Serie A, koja je završila podjelom bodova 1:1 nakon što se Juventus golom Higuaina spasio poraza u posljednjim trenucima utakmice.

Allegri je na teren poslao kombiniranu momčad Juventusa u kojoj je Mario Mandžukić igrao od prve minute kao istureni napadač, a relativno miroljubivo prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0:0, iako treba spomenuti kako je Juventus bio bolji takmac, a Benatija je nakon jednog kornera pogodio i prečku. U nastavku su obje ekipe opravdale epitet derbija, te je Stara dama već u 52. minuti išla prema porazu kada je Adem Ljajić zabio fenomenalan gol iz slobodnog udarca. No, nakon toga najvažniji trenutak utakmice, kada sudac Acquahu u 57. minuti pokazuje drugi žuti karton uslijed  prekršaja na Mandžukiću. Dojam je kako je Ganac prvo izbio loptu, a budući da se sve to dešavalo uz aut liniju pred trenerima, Siniša Mihajlović nije mogao obuzdati emocije pa je krenuo u obračun sa sucem Valerijem.

Epilog svega je bilo isključenje srpskog stručnjaka, što je dodatno povećalo šanse za povratkom Juventusa u utakmicu. Allegri je potom u igru ubacio Pjanića i Higuaina, Juventus je dodatno pritisnuo Torino i u nadoknadi utakmice najbolji strijelac Juventusa Gonzalo Higuain neobranjivo postiže izjednačujući gol koji je spasio Juventus od poraza.

Ovim remijem Juventus je ostao prvoplasirana ekipa prvenstva, te već može slaviti novi naslov talijanskog prvaka, no puno bitnija utakmica za torinsku ekipu je ona u utorak u Ligi prvaka kada se igra uzvratna utakmica protiv Monaca Danijela Subašića.