Golden State je nezaustavljiv...

Golden State Warriorsi srušili su još jedan NBA rekord na gostovanju kod Charlottea, ovoga puta radi se o broju uzastopnih gostujućih trijumfa (sedam), nakon što su Hornetse pobijedili rezultatom 116:99.

Ponovno je na parketu briljirao Stephen Curry, za 31 minutu u igri ubacio je 40 poena, a samo je u trećoj četvrtini zabio više od čitave momčadi Charlottea – 28 ubačaja.

Mogao je Curry možda i srušiti svoj osobni NBA rekord od 54 poena, no posljednju je četvrtinu proveo na klupi za pričuve te nije ulazio u igru.

Kobe Bryant, koji je nedavno obznanio kako na kraju sezone odlazi u košarkašku mirovinu, predvodio je svoje Lakerse do pobjede nad Washington Wizardsima, dok su Detroit Pistonsi u dramatičnoj utakmici s Phoenixom nadoknadili šesnaest koševa zaostatka u posljednjoj četvrtini te na koncu slavili u produžecima sa 127:122.