[VIDEO] Wimbledon: Đoković vodi protiv Nadala s 2-1 u setovima, mrak odgađa meč polufinala!

Sutra ćemo saznati drugog finalista.

Novak Đoković s prednošću od 2-1 u setovima protiv Španjolca Rafaela Nadala ulazi u sutrašnji nastavak polufinalnog meča trećeg Grand Slam turnira ove sezone, Wimbledona.

U prvom setu jedan oduzeti servis pri rezultatu 3:3 bio je dovoljan za Srbijanca da osvoji prvi set. Međutim, Rafa je uzvratio na sličan način i pri vodstvu od 3:2 došao do breaka te mirno priveo set kraju za izjednačenje.

Pravu dramu ponudio nam je treći set. Nismo vidjeli nijednu break priliku pa je trinaesta igra odlučivala o pobjedniku seta. Prvi tenisač svijeta izluđivao je Noleta kratkim loptama, točnije njih četiri te došao do tri set lopte. No, svaku je prokockao, a kad je Nole došao do svoje prve set lopte na svoj servis (i druge u setu), objeručke ju je iskoristio i sa 7:6 osvojio treći set.

Zbog mraka centralni teren sad se zatvara, a sutra ćemo saznati koji tenisač će se pridružiti Južnoafrikancu Kevinu Andersonu u nedjeljnom finalu.