[VIDEO] Zaboravljeni hrvatski reprezentativac razbija najslabiju momčad Serie A

Brozović je u prvom poluvremenu dvoboja protiv Benaventa zabio dva lijepa pogotka.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović igra odličnu utakmicu u dresu svog Intera na gostovanju kod posljednje momčadi Serie A, Benaventa.

Inter na poluvremenu vodi rezultatom 1:2, a oba gola za momčad Luciana Spalettija zabio je Brozović. Prvi u 19. minuti nakon lijepe akcije po lijevoj strani, a drugi tri minute kasnije iz prekrasno izvedenog slobodnjaka.

U prvoj postavi Intera osim Brozovića se nalazi i drugi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Ovom pobjedom Inter bi barem privremeno zasjeo na drugo mjesto ljestvice Serie A.