Dojma smo da je vratar Hajduka Blažević mogao bolje reagirati kod oba gola.

Hajduk je u 15. kolu Max Tv Prve HNL ponovo pred praznim Poljudom dočekao Slaven Belupo koji je došao s novim trenerom

HAJDUK – SLAVEN BELUPO 2:2

strijelci: 0:1 Lima 31′, 1:1 Said 44′, 2:1 Bogojević 65′, 2:2 Jairo 74′

HAJDUK: Blažević, Juranović, Ismajli, Lopez (od 46. Mikulić), Fomitschow, Palaversa, Jurić, Caktaš (od 73. Šego), Jairo, Said (od 59. Teklić), Ivanovski.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Međimorec, Vidović, Jelić, Gordana, Delić, Bačelić-Grgić (od 57. Puclin), Lima (od 77. Doležal), Šarlija (od 71. Nowak), Musa, Bogojević

Mogli su Farmaceuti doći do vodstva već u 26. minuti, nakon duela Borje Lopeza i Jelića, sudac Vidulin je pokazao na bijelu točku, a kasnije se nakon konzultacije sa pomoćnikom odlučio na izravni udarac za domaće, no ne znamo dali je svirao igranje rukom ili prekršaj gostujućeg napadača budući da se nijedno od toga nije dogodilo pa je mogao dosuditi samo korner ili gol aut.

Poveo je Slaven pet minuta kasnije. Bogojević je sjajno ubacio prilikom uklizavanja, Lima je utrčao na prvu stativu i poslao glavom loptu kroz noge Blaževića koji je trebao bolje reagirati.

Neposredno prije odlaska na odmor nesporazum u gostujućoj obrani koristi Ivanovski koji izlazi sam pred Filipovića, potonji uz pomoć vratnice zaustavlja udarac, ali najbolje je reagirao Said i izjednačio rezultat.

U 65. minuti Slaven Belupo je još jednom poveo, Jelić je proigrao Bogojevića koji pogađa bliži kut vratara Blaževića.

Hajduk je samo devet minuta kasnije još jednom izjednačio. Šego je sjajno utrčao i pucao glavom na centaršut Fomitshowa, Filipović lijepo obranio, a Jairo pored anemične obrane Koprivničana poslao loptu u mrežu za konačnih 2:2.