[VIDEO]Barca na krilima Luisa Suareza izborila finale Kupa Kralja

Već za vikend igra se novi El Classico na Santiago Bernabeu.

Nogometaši Barcelone slavili su u El Classicu na Santiago Bernabeu s 3:0 u polufinalu Kupa Kralja i plasirali se u finale.

Nakon remija 1:1 na Nou Campu, katalonska momčad je u nastavku utakmice na krilima Urugvajca Luisa Suareza deklasirala Madrižane.

Domaćin će se zasigurno žaliti zbog duela između Viniciusa i Sameda u prvom poluvremenu kada sudac nije ocijenio da je kontakt dovoljan za kazneni udarac. Vinicius je bio prava napast za obranu Barcelone, ali vidi se da mladiću nedostaje mirnoće u završnici.

Iskoristili su to igrači Barcelone i poveli iz prvog udarca u okvir. Dembele je u 50. minuti probio po lijevoj strani i uposlio Suareza koji pogađa bliži kut Navasovog gola. Dembele je asistirao i za drugi gol, ovog puta probio je po desnoj strani i poslao loptu prema Suarezu, ali Varane ispred njega šalje loptu u svoju mrežu. Konačnih 3:0 postavio je Urugvajac u 73. minuti nakon što ga je Casemiro srušio u šesnaestercu, a on se sam odlučio izvesti kazneni udarac i panenkom prevario Navasa.

Hrvatski kapetan Luka Modrić i dokapetan Ivan Rakitić odigrali su cijeli susret za svoje momčadi.