[VIDEO] Dinamo upisao novu pobjedu, Dani Olmo se poigrao sa danskom obranom

Dani Olmo sjajnim driblingom petom izbacio je dva čuvara i savršeno pogodio pod gredu.

Odigrao je Dinamo četvrtu pripremnu utakmicu na pripremama u Turskoj i ostvario treću pobjedu, uz jedan remi. Nakon sjajne pobjede nad ukrajinskim Sakhtarom iz Donecka, Dinamo je pobjedio i danski Sonderjyske sa 3:0 iako je igrao u prošaranom sastavu veći dio utakmice.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, Dinamo je ubacio u brzinu više i poveo već u 53. minuti. Ivan Fiolić je fenomenalno oduzeo loptu danskom stoperu Egholmu i sjurio se na Fernandesa, te nesebično dodao Arminu Hodžiću kojem nije bilo teško pogoditi nebranjenu mrežu. Prva postava Dinama ušla je u 61. minuti u igru, a već nakon sedam minuta u 68. minuti povećali su vodstvo prekrasnom akcijom, Soudani je petom ostavio loptu za Marija Gavranovića, njemu je lopta malo pobjegla, ali uspio ju je iščeprkati ispred Fernandesa, do lopte je došao Ante Ćorić i kao i ranije Fiolić nesebično poslužio Soudanija koji lagano pogađa pokraj nemoćnih stopera s obzirom da vratar nije bio na golu. U 81. minuti vidjeli smo najljepši potez utakmice, Jan Lecjaks je proigrao Danija Olma koji je fantastičnim driblingom izbacio dva čuvara i savršenom parabolom pogodio pod gredu za konačnih 3:0.

GNK Dinamo – Sonderjyske ES  3:0  ( 1:0 Hodžić 53. min ; 2:0 Soudani 68. min ; 3:0 Olmo 81. min )

GNK Dinamo: Zagorac, Rrahmani, Doumbia, Đurasek, Lecjaks, Hodžić, Marin, Fiolić, Muhar, Lešković, Perić. Od 61. minute su ušli: Horkaš, Sosa, Olmo, Soudani, Ćorić, Gavranović, Stolnik, Stojanović, Ademi, Moro.

Sonderjyske ES: Fernandes, Gartenmann, Egholm, Luijkx, Simonsen, Zimling, Romer, Jonsson, Scheel, Jakobsen, Uhre.