[VIDEO]Fenjeraš namučio Zagreba koji je tek u nastavku došao do očekivane pobjede

Zagreb i Vardar na vrhu su SEHA lige sa 30 osvojenih bodova.

Rukometaši PPD Zagreba upisali su 10. pobjedu u SEHA Gazprom ligi. U 12. kolu su gostovali kod posljednjeplasiranog Izviđača u Ljubuškom i preokretom u drugom poluvremenu slavili s minimalnih 22:21.

Izviđač – PPD Zagreb 21:22 (21:10)

Fenjeraš je u Ljubuškom iznenadio Zagrebaše, držali su egal tokom čitavog poluvremena, a potom u posljednjih pet minuta stvorili prednost od dva pogotka razlike. Odličan je bio u tom razdoblju vratar Josip Kvesić sa osam obrana i obranjenim sedmercima Božiću-Pavletiću i Erešu.

U nastavku je Zagreb ipak odigrao bolje, došao je do prednosti od tri pogotka, no domaćin se nije predavao, u posljednjoj minuti došao je na samo gol zaostatka, ali više nije išlo.

Božić-Pavletić bio je najefikasniji Zagrebaš sa četiri gola, tri su dodali Leon Šušnja i Ivan Sršen. Prvi strijelac susreta bio je Izviđačev Domagoj Alilović sa šest golova.