[VIDEO]Hajduk slavio i u trećoj pripremnoj utakmici

Mađar Adam Gyurcso istaknuo se sa dva pogotka, dok povratnik Mijo Caktaš ponovo nije konkurirao za utakmicu.

Nogometaši Hajduka odigrali su i treću, posljednju utakmicu u turskom Beleku gdje se nalaze na pripremama za proljetni dio prvenstva, a nakon pobjeda nad Zurichom i Lechom, pobjedili su i slovački Trenčin sa 4:2.

Poveli su Bili u 17. minuti kada je Andre Fomitschow odlično probio lijevu stranu i nabacio loptu u kazneni prostor, Franko Kovačević je loše primio loptu, ali ona se na sreću odbila do novog igrača Hajduka Adama Gyurcsa koji ju je zakucao pod gredu. Trenčin je izjednačio u 44. minuti kada je neoprezno startao Ardian Ismailly na Joeya Sleegersa i srušio ga u kaznenom prostoru. Kapetan Trenčina Peter Kleščik je poslao Stipicu u desnu stranu, a loptu u lijevu.

Hajduk je ponovo došao u vodstvo u 50. minuti kada je Zvonimir Kožulj lijepo prošao kroz sredinu i proigrao Gyurcsa koji je lijepo plasirao loptu u suprotni kut i po drugi put se upisao u strijelce. U 60. minuti Zubairu je oduzeo loptu Juriću na Hajdukovoj polovici i uposlio bivšeg napadača Rijeke Armanda Mancea koji špicem pogađa prvi kut. U 65. minuti Hajduk ponovo dolazi do vodstva, vratar Chovan se poigravao s loptom, Šego ga je natjerao na pogrešku koju je iskoristio Hamza Barry i sa 20ak metara pogodio praznu mrežu. U 83. minuti Hajduk je postigao i četvrti pogodak, Toma Bašić je lijepo nabacio iz kuta, a Ahmed Said glavom neometan pogodio mrežu i postavio konačni rezultat.

HNK Hajduk – AS Trenčin 4:2  ( 1:0 Gyurcso 17. min, 1:1 ; Kleščik 44. min 11m ; 2:1 Gyurcso 50. min ; 2:2 Mance 60. min ; 3:2 Hamza 65. min ; 4:2 Said 83. min )

HNK Hajduk: Stipica, Hamza, Gyurcso, Kožulj, Šehić, Fomitschow, Jurić, Ismailly, Savvas, Teklić, Kovačević. klupa: Letica, Ohandza, Radošević, Delić, Juranović, Said, Nižić, Bašić, Bradarić, Šego.

AS Trenčin: Chovan, Julien, Beridze, Lawrence, Ubbink, Sleegers, Šulek, Čataković, El Mahdioui, Kleščik, Azango. klupa: Šemrinec, Skovajsa, Zubairu, Paur, Pavlović, Gong, Rafael, Kvocera, Mance, Čoglev.