[VIDEO]Hrvatska izgubila od Kazahstana, vratar Luketin zabio gol

Luketin je zabio gol iz svog šesterca.

Oslabljena hrvatska futsal reprezentacija poražena je s 2:1 u prijateljskom ogledu protiv Kazahstana.

Kazahstan – Hrvatska 2:1 (1:0)

strijelci: 1:0 Esenamanov (16′), 1:1 Luketin (21′), 2:1 Orazov (39′

Kazahstan: Leo Higuita, Dinmukhambet Suleimenov, Dauren Nurgozhin, Chingiz Esenamanov, Birzhan Orazov, Dauren Tursagulov, Douglas Junior, Serik Zhamankulov, Tynan Rego Da Silva, Albert Akbalikov, Kairat Imanalin, Nurbek Karagulov, Nursultan Piyaly, Azat Valiullin, Salauat Bayraliev.

Hrvatska: Žarko Luketin, Kristian Čekol, Filip Kosor, Ante Ćorluka, Vedran Kazazić, Luka Suton, Maro Đuraš, David Mataja, Luka Perić, Franco Jelovčić, Matej Horvat, Stjepan Perišić, Duško Martinac, Zoran Primić.

Kazahstan je dominirao u prvom dijelu, veliku priliku imali su u 13. minuti, ali Žarko Luketin sjajno brani. Nakon toga Luketina je spasila greda, a u 16. minuti je kapitulirao nakon udarca Chingiza Esenamova. Hrvatska je bolje igrala u nastavku susreta, a pogrešku koju su napravili domaćini s golmanom Higuitom u polju iskoristio je Luketin golom iz svog šesterca. Naši reprezentativci držali su 1:1 do pretposljednje minute kada Birzhan Orazov donosi pobjedu Kazahstanu.

Na poluvremenu utakmice su izvučeni parovi polufinala UEFA Futsal Cupa, a sastaju se Inter Movistar – Sporting te Kairat – Barcelona. Sutra se igra drugi susret, a početak utakmice je u 14:30 sati.