[VIDEO]Kalinić koristi izostanak Diega Coste i zabija za Atletico

Kalinić je postigao tri pogotka u 10 dana.

Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić odlično je iskoristio priliku koja mu se nenadamo ukazala ozljedom prvog klupskog napadača Diega Coste. Atletico Madrid je na gostovanju u Valladolidu slavio s 3:2, a Nikola se upisao u strijelce.

Nikola je nakon asistencije Griezmanna načeo mrežu Masipa, a u posljednjoj minuti prvog poluvremena Francuz iz kaznenog udarca povećava vodstvo.

Valadolid se vratio u razmaku šest minuta, najprije je Calero u 57. minuti zabio za 1:2, a potom Saul prevario svog vratara Oblaka i izjednačio rezultat. Ipak sva tri boda Madrižanima donio je Griezmann svojim drugim pogotkom u 80. minuti.

Kaliniću je ovo treći gol u dresu Atletica, a sva tri postigao je u posljednjih 10 dana. Prvijenac je zabio 5. prosinca u Kupu protiv Sant Andreua, a tri dana kasnije pogodio je i protiv Alavesa.